Noc kostelů - fotogalerie

Malý bonus:
Bříběh o Jonášovi pro děti zde

Fotogalerie

Poslední přípravy ve čtvrtek večerPoslední přípravy ve čtvrtek večerPoslední přípravy ve čtvrtek večerVystoupení ZUŠ z Uh. OstrohuBMV - Borci Milana Všetuly BMV - Borci Milana Všetuly Nedočkaví herciDětstké divadélkoDětstké divadélkoDětstké divadélkoDětstké divadélkoZáhadná navštěva dorazila  Ano! Přišel za námi sv. Cyril a MetodějAno! Přišel za námi sv. Cyril a MetodějPozorní návštěvníci Noci kostelů Foto do albaA ještě jedna!Splečné foto věrozvěstůV Božím hrobě byl vystaveny ostatky svatýchSlužba u přepisování BiblePřepisování BiblePřepisování BibleMalé občersvení Malé občersvení Košt mešního vínaKošt mešního vínaKošt mešního vínaLhotský pan starostaMalé nokturno pana kostelníka a jeho hostů Spící JonášSpící JonášJonáš se už konečně probralTů, tů! Atubous spřijíždí!Nasedáme!Tý jo! Černý krokodýl přes cestu!Jedna paní má dokonce i soukromé viděníSpolečnost v Niniveže na nás přijde záhuba?Padne to město, nebo nepadne?Jonáš a automat na brambůrkyJonáši, Jonáši! DěkovačkaDěkovačkaDěkovačkaHolky dostaly náměty na další hry!Mladší scholaMladší scholaMladší scholaStarší scholaStarší scholaStarší scholaStarší scholaStarší scholaPohled z kůruNa příští akci vystoupíme taky. Jo?!