Sbírka na piano na Archu

Velké poděkování patří všem našim farníkům, kteří svým darem přispěli Táborovému středisku Archa na opravu starého piána. Všechny dary daly dohromady úctyhodnou částku 1756Kč. Je to obrovský dar a všichni kdo se na dění jakýchkoliv akcí na tomto místě podílí by vám taky určitě z celého srdce poděkovali.

Podrobnější informace o tomto středisku můžete najít na oficiálních stránkách ZDE

Další informace můžete získat taky ze stránek Arcidiecézního centra mládeže

Protože jsem po mši neřekl ani z daleka všechno co jsem chtěl, tak vám to osvětlím tady:

Piáno které na Arše máme, jsme dostali darem a už je to nějaký ten rok, co jen tak stojí odstrčené v koutě, protože není naladěné, ale taky je potřeba provést jeho opravu. S největší pravděpodobností, se v něm nenachází všechno co by piáno obsahovat mělo. Proto jsem vás poprosil o dar na jeho opravu, aby se s ním mohlo udělat vše potřebné k tomu, ať z něj opět může vycházet krásný zvuk.

V kostele jsem řekl, že by bylo potřeba 1000 Kč, ale já nejsem odborník, a tuto částku jsem našel na internetu. Měla by to být částka za naladění, k tomu ale bude potřeba výměna špatných součástek za nové, či zakoupení těch co tam ani nejsou.

Ještě jednou vám moc děkuji

Vojta Pospíšil

Pohled na ArchuCelodenní výlet na Sv. Hostýn