Úklid kostela v roce 2021

Pracovní skupiny se schází zpravidla v sobotu podle domluvy – buď ráno v 8.00, nebo ve 13.00.
Jsou vítány nové posily. Ženy i muži. Mladí i starší.
Pokud se chcete zapojit, domluvte se přímo s danou skupinou, nebo se přihlaste v zákristii.

Více zde

04.12.2021 skupinka 5 Ludmila Radochová, Božena Dominiková, Ludmila Pavelková, Marie Jelénková, Jarmila Bočková
11.12.2021skupinka 6 Marie Kmentová, Zdenka Mazurková, Ludmila Budařová, Jarmila Heriánová
18.12.2021 skupinka 7 Eva Matuštíková, Marie Hyráková, Ludmila Hyráková, Ludmila Lopatová, Anna Dobřecká
23.12.2021skupinka 8 Božena Těthalová, Marie Ratajská, Marie Křápková, Anežka Pavlasová, Jiřina Zámečníková, Anna Drexlerová
31.12.2021 skupinka 1 Anna Pěnčíková, Božena Ondrušková, Ludmila Dominiková, Dana Pavlasová
27.11.2021skupinka 4 Marie Kostrůnková, Marie Polehňová, Helena Bezděková, Marie Valčuhová

květinová výzdoba Eliška Pospíšilová, Jarmila Hájková, Alena Skřenková
praní a žehlení kostelního prádla Františka Malůšková
zdobení Pražského Jezulátka Františka Malůšková
výměna ubrusů na oltářích Františka Malůšková, Zdeňka Dominiková, Božena Míšková

09.01.2021skupinka 6 Marie Kmentová, Zdenka Mazurková, Ludmila Budařová, Jarmila Heriánová
16.01.2021skupinka 7 Eva Matuštíková, Marie Hyráková, Ludmila Hyráková, Ludmila Lopatová, Anna Dobřecká
23.01.2021 skupinka 8 Božena Těthalová, Marie Ratajská, Marie Křápková, Anežka Pavlasová, Jiřina Zámečníková, Anna Drexlerová
30.01.2021 skupinka 1 Anna Pěnčíková, Božena Ondrušková, Ludmila Dominiková, Dana Pavlasová
06.02.2021 skupinka 2 Vladimíra Radochová, Alena Dominiková, Marie Křivánková, Naďa Vaněčková
13.02.2021 skupinka 3 Marie Bachanová, Pavla Machalová, Zdenka Páčová, Monika Mazurková
20.02.2021skupinka 4 Marie Kostrůnková, Marie Polehňová, Helena Bezděková, Marie Valčuhová
27.02.2021 skupinka 5 Ludmila Radochová, Božena Dominiková, Ludmila Pavelková, Marie Jelénková, Jarmila Bočková
06.03.2021 skupinka 6 Marie Kmentová, Zdenka Mazurková, Ludmila Budařová, Jarmila Heriánová
13.03.2021 skupinka 7 Eva Matuštíková, Marie Hyráková, Ludmila Hyráková, Ludmila Lopatová, Anna Dobřecká
20.03.2021 skupinka 8 Božena Těthalová, Marie Ratajská, Marie Křápková, Anežka Pavlasová, Jiřina Zámečníková, Anna Drexlerová
27.03.2021 skupinka 1 Anna Pěnčíková, Božena Ondrušková, Ludmila Dominiková, Dana Pavlasová
03.04.2021 skupinka 2 Vladimíra Radochová, Alena Dominiková, Marie Křivánková, Naďa Vaněčková
10.04.2021skupinka 3 Marie Bachanová, Pavla Machalová, Zdenka Páčová, Monika Mazurková
17.04.2021skupinka 4 Marie Kostrůnková, Marie Polehňová, Helena Bezděková, Marie Valčuhová
24.04.2021 skupinka 5 Ludmila Radochová, Božena Dominiková, Ludmila Pavelková, Marie Jelénková, Jarmila Bočková
01.05.2021skupinka 6 Marie Kmentová, Zdenka Mazurková, Ludmila Budařová, Jarmila Heriánová
08.05.2021skupinka 7 Eva Matuštíková, Marie Hyráková, Ludmila Hyráková, Ludmila Lopatová, Anna Dobřecká
15.05.2021 skupinka 8 Božena Těthalová, Marie Ratajská, Marie Křápková, Anežka Pavlasová, Jiřina Zámečníková, Anna Drexlerová
22.05.2021 skupinka 1 Anna Pěnčíková, Božena Ondrušková, Ludmila Dominiková, Dana Pavlasová
29.05.2021 skupinka 2 Vladimíra Radochová, Alena Dominiková, Marie Křivánková, Naďa Vaněčková
05.06.2021 skupinka 3 Marie Bachanová, Pavla Machalová, Zdenka Páčová, Monika Mazurková
12.06.2021skupinka 4 Marie Kostrůnková, Marie Polehňová, Helena Bezděková, Marie Valčuhová
19.06.2021skupinka 5 Ludmila Radochová, Božena Dominiková, Ludmila Pavelková, Marie Jelénková, Jarmila Bočková
26.06.2021skupinka 6 Marie Kmentová, Zdenka Mazurková, Ludmila Budařová, Jarmila Heriánová
03.07.2021 skupinka 7 Eva Matuštíková, Marie Hyráková, Ludmila Hyráková, Ludmila Lopatová, Anna Dobřecká
10.07.2021 skupinka 8 Božena Těthalová, Marie Ratajská, Marie Křápková, Anežka Pavlasová, Jiřina Zámečníková, Anna Drexlerová
24.07.2021 skupinka 2 Vladimíra Radochová, Alena Dominiková, Marie Křivánková, Naďa Vaněčková
31.07.2021 skupinka 3 Marie Bachanová, Pavla Machalová, Zdenka Páčová, Monika Mazurková
07.08.2021skupinka 4 Marie Kostrůnková, Marie Polehňová, Helena Bezděková, Marie Valčuhová
14.08.2021 skupinka 5 Ludmila Radochová, Božena Dominiková, Ludmila Pavelková, Marie Jelénková, Jarmila Bočková
21.08.2021skupinka 6 Marie Kmentová, Zdenka Mazurková, Ludmila Budařová, Jarmila Heriánová
17.07.2021 skupinka 1 Anna Pěnčíková, Božena Ondrušková, Ludmila Dominiková, Dana Pavlasová
28.08.2021skupinka 7 Eva Matuštíková, Marie Hyráková, Ludmila Hyráková, Ludmila Lopatová, Anna Dobřecká
04.09.2021 skupinka 8 Božena Těthalová, Marie Ratajská, Marie Křápková, Anežka Pavlasová, Jiřina Zámečníková, Anna Drexlerová
11.09.2021 skupinka 1 Anna Pěnčíková, Božena Ondrušková, Ludmila Dominiková, Dana Pavlasová
18.09.2021 skupinka 2 Vladimíra Radochová, Alena Dominiková, Marie Křivánková, Naďa Vaněčková
25.09.2021 skupinka 3 Marie Bachanová, Pavla Machalová, Zdenka Páčová, Monika Mazurková
02.10.2021skupinka 4 Marie Kostrůnková, Marie Polehňová, Helena Bezděková, Marie Valčuhová
09.10.2021skupinka 5 Ludmila Radochová, Božena Dominiková, Ludmila Pavelková, Marie Jelénková, Jarmila Bočková
16.10.2021skupinka 6 Marie Kmentová, Zdenka Mazurková, Ludmila Budařová, Jarmila Heriánová
23.10.2021 skupinka 7 Eva Matuštíková, Marie Hyráková, Ludmila Hyráková, Ludmila Lopatová, Anna Dobřecká
30.10.2021 skupinka 8 Božena Těthalová, Marie Ratajská, Marie Křápková, Anežka Pavlasová, Jiřina Zámečníková, Anna Drexlerová
06.11.2021 skupinka 1 Anna Pěnčíková, Božena Ondrušková, Ludmila Dominiková, Dana Pavlasová
13.11.2021 skupinka 2 Vladimíra Radochová, Alena Dominiková, Marie Křivánková, Naďa Vaněčková
20.11.2021skupinka 3 Marie Bachanová, Pavla Machalová, Zdenka Páčová, Monika Mazurková