Úklid kostela 2020

Pracovní skupiny se schází zpravidla v sobotu podle domluvy – buď ráno v 8.00, nebo ve 13.00.
Jsou vítány nové posily. Ženy i muži. Mladí i starší.
Pokud se chcete zapojit, domluvte se přímo s danou skupinou, nebo se přihlaste v zákristii.

Více zde

3. října skupinka 8 Božena Těthalová, Marie Ratajská, Marie Křápková, Anežka Pavlasová, Jiřina Zámečníková, Anna Drexlerová
10. října skupinka 1 Anna Pěnčíková, Marie Minarčíková, Božena Ondrušková, Ludmila Dominiková, Dana Pavlasová
17. října skupinka 2 Vladimíra Radochová, Alena Dominiková, Marie Křivánková, Naďa Vaněčková
24. října skupinka 3 Marie Bachanová, Pavla Machalová, Zdenka Páčová, Monika Mazurková
31. říjnaskupinka 4 Marie Kostrůnková, Marie Polehňová, Helena Bezděková, Marie Valčuhová
7. listopadu skupinka 5 Ludmila Radochová, Božena Dominiková, Ludmila Pavelková, Marie Jelénková, Jarmila Bočková
14. listopaduskupinka 6 Marie Kmentová, Zdenka Mazurková, Ludmila Budařová, Jarmila Heriánová
21. listopadu skupinka 7 Eva Matuštíková, Marie Hyráková, Ludmila Hyráková, Ludmila Lopatová, Anna Dobřecká
28. listopadu skupinka 8 Božena Těthalová, Marie Ratajská, Marie Křápková, Anežka Pavlasová, Jiřina Zámečníková, Anna Drexlerová
5. prosince skupinka 1 Anna Pěnčíková, Marie Minarčíková, Božena Ondrušková, Ludmila Dominiková, Dana Pavlasová
12. prosince skupinka 2 Vladimíra Radochová, Alena Dominiková, Marie Křivánková, Naďa Vaněčková
19. prosince skupinka 3 Marie Bachanová, Pavla Machalová, Zdenka Páčová, Monika Mazurková
23. prosince skupinka 4 Marie Kostrůnková, Marie Polehňová, Helena Bezděková, Marie Valčuhová
31. prosince skupinka 5 Ludmila Radochová, Božena Dominiková, Ludmila Pavelková, Marie Jelénková, Jarmila Bočková

4. ledna skupinka 1 Anna Pěnčíková, Marie Minarčíková, Božena Ondrušková, Ludmila Dominiková, Dana Pavlasová
11. ledna skupinka 2 Vladimíra Radochová, Alena Dominiková, Marie Křivánková, Naďa Vaněčková
18. ledna skupinka 3 Marie Bachanová, Pavla Machalová, Zdenka Páčová, Monika Mazurková
25. lednaskupinka 4 Marie Kostrůnková, Marie Polehňová, Helena Bezděková, Marie Valčuhová
1. února skupinka 5 Ludmila Radochová, Božena Dominiková, Ludmila Pavelková, Marie Jelénková, Jarmila Bočková
8. února skupinka 6 Marie Kmentová, Zdenka Mazurková, Ludmila Budařová, Jarmila Heriánová
15. února skupinka 7 Eva Matuštíková, Marie Hyráková, Ludmila Hyráková, Ludmila Lopatová, Anna Dobřecká
22. února skupinka 8 Božena Těthalová, Marie Ratajská, Marie Křápková, Anežka Pavlasová, Jiřina Zámečníková, Anna Drexlerová
29. února skupinka 1 Anna Pěnčíková, Marie Minarčíková, Božena Ondrušková, Ludmila Dominiková, Dana Pavlasová
7. března skupinka 2 Vladimíra Radochová, Alena Dominiková, Marie Křivánková, Naďa Vaněčková
14. března skupinka 3 Marie Bachanová, Pavla Machalová, Zdenka Páčová, Monika Mazurková
21. březnaskupinka 4 Marie Kostrůnková, Marie Polehňová, Helena Bezděková, Marie Valčuhová
28. března skupinka 5 Ludmila Radochová, Božena Dominiková, Ludmila Pavelková, Marie Jelénková, Jarmila Bočková
4. dubna skupinka 6 Marie Kmentová, Zdenka Mazurková, Ludmila Budařová, Jarmila Heriánová
11. dubna skupinka 7 Eva Matuštíková, Marie Hyráková, Ludmila Hyráková, Ludmila Lopatová, Anna Dobřecká
18. dubna skupinka 8 Božena Těthalová, Marie Ratajská, Marie Křápková, Anežka Pavlasová, Jiřina Zámečníková, Anna Drexlerová
25. dubna skupinka 1 Anna Pěnčíková, Marie Minarčíková, Božena Ondrušková, Ludmila Dominiková, Dana Pavlasová
2. května skupinka 2 Vladimíra Radochová, Alena Dominiková, Marie Křivánková, Naďa Vaněčková
9. května skupinka 3 Marie Bachanová, Pavla Machalová, Zdenka Páčová, Monika Mazurková
16. května skupinka 4 Marie Kostrůnková, Marie Polehňová, Helena Bezděková, Marie Valčuhová
23. května skupinka 5 Ludmila Radochová, Božena Dominiková, Ludmila Pavelková, Marie Jelénková, Jarmila Bočková
30. května skupinka 6 Marie Kmentová, Zdenka Mazurková, Ludmila Budařová, Jarmila Heriánová
6. června skupinka 7 Eva Matuštíková, Marie Hyráková, Ludmila Hyráková, Ludmila Lopatová, Anna Dobřecká
13. června skupinka 8 Božena Těthalová, Marie Ratajská, Marie Křápková, Anežka Pavlasová, Jiřina Zámečníková, Anna Drexlerová
20. června skupinka 1 Anna Pěnčíková, Marie Minarčíková, Božena Ondrušková, Ludmila Dominiková, Dana Pavlasová
27. června skupinka 2 Vladimíra Radochová, Alena Dominiková, Marie Křivánková, Naďa Vaněčková
4. července skupinka 3 Marie Bachanová, Pavla Machalová, Zdenka Páčová, Monika Mazurková
11. července skupinka 4 Marie Kostrůnková, Marie Polehňová, Helena Bezděková, Marie Valčuhová
18. července skupinka 5 Ludmila Radochová, Božena Dominiková, Ludmila Pavelková, Marie Jelénková, Jarmila Bočková
25.července skupinka 6 Marie Kmentová, Zdenka Mazurková, Ludmila Budařová, Jarmila Heriánová
1. srpna skupinka 7 Eva Matuštíková, Marie Hyráková, Ludmila Hyráková, Ludmila Lopatová, Anna Dobřecká
8. srpna skupinka 8 Božena Těthalová, Marie Ratajská, Marie Křápková, Anežka Pavlasová, Jiřina Zámečníková, Anna Drexlerová
15. srpna skupinka 1 Anna Pěnčíková, Marie Minarčíková, Božena Ondrušková, Ludmila Dominiková, Dana Pavlasová
22. srpna skupinka 2 Vladimíra Radochová, Alena Dominiková, Marie Křivánková, Naďa Vaněčková
29. srpna skupinka 3 Marie Bachanová, Pavla Machalová, Zdenka Páčová, Monika Mazurková
5. září skupinka 4 Marie Kostrůnková, Marie Polehňová, Helena Bezděková, Marie Valčuhová
12. září skupinka 5 Ludmila Radochová, Božena Dominiková, Ludmila Pavelková, Marie Jelénková, Jarmila Bočková
19. zářískupinka 6 Marie Kmentová, Zdenka Mazurková, Ludmila Budařová, Jarmila Heriánová
26. září skupinka 7 Eva Matuštíková, Marie Hyráková, Ludmila Hyráková, Ludmila Lopatová, Anna Dobřecká