Oznamy pro farnost 15.12.2019

3.neděle adventní

Každé pondělí a středu v době adventní zveme všechny na roráty, které začínají už v 6.3o hodin. Děti ať si přinesou lampičky. Po mši svaté pak je pro všechny přichystaná snídaně v Pastoračním domě.

V pátek bude mše svatá věnována rodičům s dětmi.

V sobotu 21. prosince ráno se uskuteční tradiční putování pro „Betlémské světlo“ na nádraží do Ostrožské Nové Vsi. Bude se odcházet v půl osmé ráno od kostela. Zveme děti a mládež.

V sobotu si také můžete v našem kostele vykonat předvánoční svatou zpověď od 16.oo do 18.oo hodin. Využijte přítomnosti cizích zpovědníků.

Informace pro děti, mládež i dospělé: Antonínovo léto 2020 proběhne na SVATÉM ANTONÍNKU v termínu od 12. – 17. července.

Děkuji všem, kdo se zúčastnili celodenní adorace naší farnosti a zvláště pak těm, kteří se aktivně zapojili do její přípravy.