Malé a větší ohlédnutí za Nocí kostelů

Udělej si čas na to nejdůležitější
- na Pána -
a On ti dá čas na všechno potřebné.
Pavel Korosin

Čas běží velmi rychle. Čím je člověk starší, tím jeho cval vnímá o to intenzivněji.
Těžko by se hledal člověk, který má volného času nazbyt.
Jsou však lidé, kteří si ze svého volného času dokážou kus „ukrást“, nebo „ošidit“ své blízké či jiné povinnosti.

Uspořenou dobu jsou navíc ochotní věnovat pro dobro druhých.
Nejinak tomu bylo i v naší farnosti v pátek 24. května, kdy se díky celé řadě lidí mohla konat již pátá Noc kostelů, kterou si nenechalo uniknout více než 250 lidí z farnosti a okolí.

"Přilákat" se nechal i pan Radek Bartoníček.
Na jeho webu si můžete o Noci kostelů něco málo přečíst a navíc i mrknout na dvě videoukázky zde a zde

"Čerstvé" fotky či videa zatím žádné „nedorazily“, ale vy si můžete prohlédnout ty z prvního ročníku (2010) Noci kostelů. zde

Aktuální fotografie zatím k dispozici nejsou, ale "přišly" dvě poděkování:

Děkuji všem účinkujícím a organizátorům za krásný a hluboký zážitek z Noci kostelů v Ostrožské Lhotě. Celý večer byl kulturně i duchovně na vysoké úrovni.
Ludmila Štěpánová
Boršice

Noc kostelů v Ostrožské Lhtoě se mi nadmíru líbila v celé široké škále pěkných programů, zábavy. Koncert z Uh. Ostrohu byl super, scénky dětí i dospělých. Kostel zasvěcený sv. Jakuba, výzdoba květin a styl stavby skvělý. Přeji všem, moc úspěchů v dalších programech vaší farnosti při dalších duchovních akcích.
Tomešková Hedvika
Boršice