Adventní věnce

V sobotu 28. listopadu po večerní mši svaté (kolem 18.45) proběhne před kostelem

žehnání a benefiční prodej adventních věnců.

Rozhodli se je vyrobit dobrovolníci z řad mládeže a další aktivní farníci. „Doufáme, že podpoří život modlitby v rodinách i o samotě a budou v našich domovech symbolizovat a nám připomínat adventní přípravu našeho srdce na blížící se Vánoce,“ věří organizátoři.

Budou prodávány za 300 Kč. Výtěžek z prodeje bude předán farnosti na potřebné pokrytí pravidelně odváděné částky za opravy našeho kostela.

Podobná akce se u nás ve farnosti koná poprvé, věnce tedy budou vyrobeny v malém nákladu. V případě zájmu je ale možné si svůj kus rezervovat předem na telefonu 734 173 888 a vybrat si pak na místě. Tuto variantu vítáme! Děkujeme za pochopení a vaši podporu!

Prosíme zájemce, aby při prodeji dodrželi všechna vládní opatření - přistupovali jednotlivě, přišli v rouškách, udržovali dvoumetrové rozestupy a neshlukovali se do skupin větších než 6 lidí. Dodržení těchto pravidel je důležitou podmínkou uskutečnění tohoto benefičního prodeje! Děkujeme za pochopení!

Adventní věnceAdventní věnceAdventní věnce