Úklid kostela 2019

Úklid kostela 2019

Pracovní skupiny se schází zpravidla v sobotu podle domluvy – buď ráno v 8.00, nebo ve 13.00.
Jsou vítány nové posily. Ženy i muži. Mladí i starší.
Pokud se chcete zapojit, domluvte se přímo s danou skupinou, nebo se přihlaste v zákristii.

Více zde

6. července skupinka 7 Eva Matuštíková, Marie Hyráková, Ludmila Hyráková, Ludmila Lopatová, Anna Dobřecká
13. červenceskupinka 8 Božena Těthalová, Marie Ratajská, Marie Křápková, Anežka Pavlasová, Jiřina Zámečníková, Anna Drexlerová
20. července skupinka 1 Anna Pěnčíková, Marie Minarčíková, Marie Radochová, Božena Ondrušková, Ludmila Dominiková, Dana Pavlasová
27. červenceskupinka 2 Vladimíra Radochová, Alena Dominiková, Marie Křivánková, Naďa Vaněčková + jubilanti
3. srpna skupinka 3 Marie Bachanová, Ludmila Bartošová, Pavla Machalová, Zdenka Páčová, Monika Mazurková
10. srpna skupinka 4 Marie Kostrůnková, Marie Polehňová, Helena Bezděková, Marie Valčuhová
17. srpna skupinka 5 Ludmila Radochová, Božena Dominiková, Ludmila Pavelková, Marie Jelénková, Jarmila Bočková
24. srpna skupinka 6 Jarmila Dominiková, Marie Kmentová, Zdenka Mazurková, Ludmila Budařová, Jarmila Heriánová
31. srpnaskupinka 7 Eva Matuštíková, Marie Hyráková, Ludmila Hyráková, Ludmila Lopatová, Anna Dobřecká
7. září skupinka 8 Božena Těthalová, Marie Ratajská, Marie Křápková, Anežka Pavlasová, Jiřina Zámečníková, Anna Drexlerová
14. září skupinka 1 Anna Pěnčíková, Marie Minarčíková, Marie Radochová, Božena Ondrušková, Ludmila Dominiková, Dana Pavlasová
21. zářískupinka 2 Vladimíra Radochová, Alena Dominiková, Marie Křivánková, Naďa Vaněčková
28. září skupinka 3 Marie Bachanová, Ludmila Bartošová, Pavla Machalová, Zdenka Páčová, Monika Mazurková
5. října skupinka 4 Marie Kostrůnková, Marie Polehňová, Helena Bezděková, Marie Valčuhová
12. října skupinka 5 Ludmila Radochová, Božena Dominiková, Ludmila Pavelková, Marie Jelénková, Jarmila Bočková
19. října skupinka 6 Jarmila Dominiková, Marie Kmentová, Zdenka Mazurková, Ludmila Budařová, Jarmila Heriánová
26. říjnaskupinka 7 Eva Matuštíková, Marie Hyráková, Ludmila Hyráková, Ludmila Lopatová, Anna Dobřecká
2. listopadu skupinka 8 Božena Těthalová, Marie Ratajská, Marie Křápková, Anežka Pavlasová, Jiřina Zámečníková, Anna Drexlerová
9. listopadu skupinka 1 Anna Pěnčíková, Marie Minarčíková, Marie Radochová, Božena Ondrušková, Ludmila Dominiková, Dana Pavlasová
16. listopadu skupinka 2 Vladimíra Radochová, Alena Dominiková, Marie Křivánková, Naďa Vaněčková
23. listopaduskupinka 3 Marie Bachanová, Ludmila Bartošová, Pavla Machalová, Zdenka Páčová, Monika Mazurková
30. listopadu skupinka 4 Marie Kostrůnková, Marie Polehňová, Helena Bezděková, Marie Valčuhová
7. prosince skupinka 5 Ludmila Radochová, Božena Dominiková, Ludmila Pavelková, Marie Jelénková, Jarmila Bočková
14. prosince skupinka 6 Jarmila Dominiková, Marie Kmentová, Zdenka Mazurková, Ludmila Budařová, Jarmila Heriánová
21. prosinceskupinka 7 Eva Matuštíková, Marie Hyráková, Ludmila Hyráková, Ludmila Lopatová, Anna Dobřecká
28. prosinceskupinka 8 Božena Těthalová, Marie Ratajská, Marie Křápková, Anežka Pavlasová, Jiřina Zámečníková, Anna Drexlerová

5. ledna skupinka 5 Ludmila Radochová, Božena Dominiková, Ludmila Pavelková, Marie Jelénková, Jarmila Bočková
12. lednaskupinka 6 Jarmila Dominiková, Marie Kmentová, Zdenka Mazurková, Ludmila Budařová, Jarmila Heriánová
19. ledna skupinka 7 Eva Matuštíková, Marie Hyráková, Ludmila Hyráková, Ludmila Lopatová, Anna Dobřecká
26. ledna skupinka 8 Božena Těthalová, Marie Ratajská, Marie Křápková, Anežka Pavlasová, Jiřina Zámečníková, Anna Drexlerová
2. února skupinka 1 Anna Pěnčíková, Marie Minarčíková, Marie Radochová, Božena Ondrušková, Ludmila Dominiková, Dana Pavlasová
9. února skupinka 2 Vladimíra Radochová, Alena Dominiková, Marie Křivánková, Naďa Vaněčková
16. února skupinka 3 Marie Bachanová, Ludmila Bartošová, Pavla Machalová, Zdenka Páčová, Monika Mazurková
23.únoraskupinka 4 Marie Kostrůnková, Marie Polehňová, Helena Bezděková, Marie Valčuhová
2. března skupinka 5 Ludmila Radochová, Božena Dominiková, Ludmila Pavelková, Marie Jelénková, Jarmila Bočková
9. března skupinka 6 Jarmila Dominiková, Marie Kmentová, Zdenka Mazurková, Ludmila Budařová, Jarmila Heriánová
16. března skupinka 7 Eva Matuštíková, Marie Hyráková, Ludmila Hyráková, Ludmila Lopatová, Anna Dobřecká
23. března skupinka 8 Božena Těthalová, Marie Ratajská, Marie Křápková, Anežka Pavlasová, Jiřina Zámečníková, Anna Drexlerová
30. března skupinka 1 Anna Pěnčíková, Marie Minarčíková, Marie Radochová, Božena Ondrušková, Ludmila Dominiková, Dana Pavlasová
6. dubna skupinka 2 Vladimíra Radochová, Alena Dominiková, Marie Křivánková, Naďa Vaněčková
13. dubna skupinka 3 Marie Bachanová, Ludmila Bartošová, Pavla Machalová, Zdenka Páčová, Monika Mazurková - jarní úklid
20. dubna skupinka 4 Marie Kostrůnková, Marie Polehňová, Helena Bezděková, Marie Valčuhová
27. dubnaskupinka 5 Ludmila Radochová, Božena Dominiková, Ludmila Pavelková, Marie Jelénková, Jarmila Bočková
4. května skupinka 6 Jarmila Dominiková, Marie Kmentová, Zdenka Mazurková, Ludmila Budařová, Jarmila Heriánová
11. května skupinka 7 Eva Matuštíková, Marie Hyráková, Ludmila Hyráková, Ludmila Lopatová, Anna Dobřecká
18. května skupinka 8 Božena Těthalová, Marie Ratajská, Marie Křápková, Anežka Pavlasová, Jiřina Zámečníková, Anna Drexlerová
25. května skupinka 1 Anna Pěnčíková, Marie Minarčíková, Marie Radochová, Božena Ondrušková, Ludmila Dominiková, Dana Pavlasová
1. června skupinka 2 Vladimíra Radochová, Alena Dominiková, Marie Křivánková, Naďa Vaněčková
8. června skupinka 3 Marie Bachanová, Ludmila Bartošová, Pavla Machalová, Zdenka Páčová, Monika Mazurková
15. červnaskupinka 4 Marie Kostrůnková, Marie Polehňová, Helena Bezděková, Marie Valčuhová
22. června skupinka 5 Ludmila Radochová, Božena Dominiková, Ludmila Pavelková, Marie Jelénková, Jarmila Bočková
29. června skupinka 6 Jarmila Dominiková, Marie Kmentová, Zdenka Mazurková, Ludmila Budařová, Jarmila Heriánová