Rozpis lektorů 2018

Pokud Vám nebude daná neděle vyhovovat, tak budeme rádi, když za sebe najdete náhradu (můžete si čtení i prohodit).

Jestli za sebe nikoho nenajdete, dejte vědět na tel. 739 425 920

Čtenáři jsou vítání i během všedních dnů, zvlášť o slavnostech a svátcích. Přede mší svatou se informujte v zákristii.

1. leden Slavnost Matky Boží, Panny Marie Za holky z farnosti - zajistí Silva Pavlasová
7. leden Svátek Křtu Páně Vašek Hájek Lidka Dominiková Lukáš Mach
14. leden2. neděle v mezidobí Jana Kaucová L a M Pavelkovi Marek Miklíček
21. leden 3. neděle v mezidobí Ludmila Budařová Ludmila Bartoňková Lucka Hyráková
28. leden 4. neděle v mezidobí Vlaďka Radochová Silva Mach Standa Adámek
4. únor 5. neděle v mezidobí Monika Mazurková Františka Malušová Lumír Mach
11. únor 6. neděle v mezidobí Alena Skřenková Jakub Páč Silva Pavlasová
18. únor 1. neděle postní Eliška Pospíšilová Mirek Pospíšil Hanka Páčová
25. únor 2. neděle postní Jarka Hájková Antonín Jelének Petr Radoch
4. březen 3. neděle postní Jarka Bezděková Jirka Bezděk Anna Machová
11. březen 4. neděle postní Vašek Hájek Lidka Dominiková Lukáš Mach
18. březen 5. neděle postní Jana Kaucová L a M Pavelkovi Marek Miklíček
25. březen Květná neděle Ludmila Budařová Ludmila Bartoňková Lucka Hyráková
29. březen Zelený čtvrtek Marek Miklíček Eliška Pospíšilová Františka Malůšová
30. březen Velký pátek Silva Mach Anna Machová
31. březen Bílá sobota Lucka Hyráková Monika Mazurková Lidka Dominiková
Antonín Jelének Petr Radoch
1. duben Slavnost Zmrtvýchvstání Páně Lukáš Mach Standa Adámek Hanka Páčová
2. dubenPondělí velikonoční kluci z farnosti zajistí Jakub Páč
8. duben 2. neděle velikonoční Vlaďka Radochová Silva Mach Standa Adámek
15. duben 3. neděle velikonoční Monika Mazurková Františka Malůšová Lumír Mach
22. duben 4. neděle velikonoční Hanka Páčová Jakub Páč Silva Pavlasová
29. duben 5. neděle velikonoční Eliška Pospíšilová Mirek Pospíšil Alka Skřenková
6. květen 6. neděle velikonoční Jarka Hájková Antonín Jelének Petr Radoch
13. května 7. neděle velikonoční Jarka Bezděková Jirka Bezděk Anna Machová
20. května Slavnost Seslání Ducha svatého 1. sv. příjímání
27. května Slavnost Nejsvětější Trojice Vašek Hájek Lidka Dominiková Lukáš Mach
3. června 9. neděle v mezidobí Jana Kaucová L a M Pavelkovi Marek Mikliček
10. června 10. neděle v mezidobí Ludmila Budařová Ludmila Bartoňová Lucka Hyráková
17. června 11. neděle v mezidobí – pouť Vlaďka Radochová Silva Mach Standa Adámek
24. června 12. neděle v mezidobí Monika Mazurková Františka Malůšová Lumír Mach
1. července 13. neděle v mezidobí - pouť Hana Páčová Jakub Páč Silva Pavlasová
8. července 14. neděle v mezidobí Jarka Hájková Antonín Jelének Petr Radoch
15. července 15. neděle v mezidobí Eliška Pospíšilová Mirek Pospíšíl Alka Skřenková
22. července 16. neděle v mezidobí Jarka Bezděková Jiří Bezděk Anna Machová
29. července 17. neděle v mezidobí - hody Hodaři a oslavenci
5. srpna 8. neděle v mezidobí Vašek Hájek Lidka Dominiková Lukáš Mach
12. srpna 19. neděle v mezidobí Jana Kaucová L a M Pavelkovi Marek Miklíček
19. srpna 20. neděle v mezidobí Ludmila Budařová Silva Mach Lucka Hyráková
26. srpna 21. neděle v mezidobí - pouť Vlaďka Radochová Ludmila Bartoňková Hanka Páčová
2. září 22. neděle v mezidobí Monika Mazurková Františka Malůšová Lumír Mach