Ples pro Antonínek aneb Proč čekat se slavením až do léta!

Každé narozeniny by se měly krásně prožít. Sejít se s rodinou, poveselit s přáteli, zavzpomínat na uplynulá léta ... Slavení kulatin často připravíme ve „větším stylu."

A co teprve, když má jubilant už 350 let!

Toto krásné výročí si bude v roce 2018 připomínat poutní místo Svatý Antonínek. Proč čekat až do léta, když slavit a radovat se můžeme začít už na Plese pro Antonínek, který se uskuteční v sobotu 13. ledna 2018 v 19.00 v Kulturním domě v Blatničce. K tanci a poslechu nám bude hrát dechová hudba Hanačka. S DJ Chosé si zavzpomínáme a určitě i zatančíme při starých šlágrech, ale i hitech součastnosti.Během večera vystoupí folklorní soubor Haná.

Studenti: 80 Kč

Můžete se těšit na teplé jídlo, občerstvení, tombolu, střelnici a jiná překvapení ...

Doporučujeme zajistit si místenku na faře v Blatnici pod Svatým Antonínkem na tel. 734 384 671 a e-mail: farnostblatnice@seznam.cz

Informace o rezervaci naleznete zde na webu antoninek.cz, v horní liště, v rubrice Ples pro Antonínek.

Zvlášť farníci z Ostrožské Lhoty si mohou místenky zprostředkovat přes Alku Skřenkovu - 731 402 196.

Všechny přátele Svatého Antonínka, členy Matice, ctitele svatého Antonína a poutníky zve na zahájení oslav farnost Blatnice pod Svatým Antonínkem a Matice svatoantonínská z.s.